רגע החשיפה שלי // רוצה להיות מושלמת

היה הרגע שבו הבנתי שאני לא רוצה להיות מושלמת. אתן מבינות, מאז שאני זוכרת את עצמי אני רק רוצה לרדת "עוד קצת" במשקל. אני רק רוצה להידמות לנשים אחרות, להיות קטנה יותר, עדינה יותר, פשוטה יותר, לוודא שאני לא תופסת יותר מדי מקום בעולם. אבל יש חכמה שמצליחה להגיע רק עם הגיל וביום הולדתי ה-30 נעמדתי אל מול חלון ראווה והבטתי בהשתקפות שלי. ראיתי אותי לראשונה, ראיתי את חיי, ראיתי את כל שהשגתי עד כה; ראיתי את ההצלחות, הנפילות, את האהבות הגדולות ואת אלה הנכזבות. ביום הולדתי ה-30 סוף סוף נחשפתי אל עצמי, אל הייחוד שבי. ביום הולדתי ה-30 חוויתי את רגע החשיפה שלי, הבנתי שאני רוצה להיות שלמה. כן, שלמה- לא מושלמת.

כל החיים אני עובדת קשה, מתפללת לעוד כמה שעות ביממה רק כדי שאוכל להספיק הכל. אמא שלי פעם אמרה לי שאני צריכה לדעת לקחת הפסקה, לא ממש הצלחתי להבין על מה היא מדברת או איך בכלל אני עושה את זה. רק כשהיא לקחה את ההפסקה הגדולה מכולן וחלפה לעולם הבא, הבנתי את מילותיה. החיים קצרים ומלאי תהפוכות, האדמה לפעמים רועדת מתחת לרגליים שלנו ואנחנו רק מנסות להתייצב כדי שלא ניפול. דווקא בנקודות האלה, דווקא ברעידות או בריצה על קרקע שנראית יציבה, אנחנו זקוקות להפסקה, שתזכיר לנו מי אנחנו ולמה אנחנו עובדות כל כך קשה. כשאני לוקחת הפסקה אני מעניקה לעצמי מתנה, לומר לי שגם לי מותר. אמא שלי צדקה, "איך תתני לכולם אם לא יהיה לך ממה לתת", אמרה לי. הלוואי והיא הייתה כאן איתי והיינו מעניקות מתנה זאת לזאת וחוגגות את החיים ביחד.

3 תגובות על “רגע החשיפה שלי // רוצה להיות מושלמת

  1. מור אומר:

    וואוו כמה את צודקת?? חייבות לעצור ולהתבונן. אחרת מרוץ החיים ישחק אותנו. שנדע לשמח את עצמנו. ישר כח על הפתיחות??

  2. שרה יפרח אומר:

    איזה אושר לחוות את הרגע הזה , איזה אושר ברגע אחד לקבל את כל החיים במתנה .
    זכית ויישר כוח להאיר זואת סביבך . דבר אחד צריך לזכור כמו שמאיר ברגע גם יכול להחשיך ברגע אז להחזיק באור כל רגע מחדש כל רגע להזכר ברגע המכונן ולפעול על פיו . ככה שגם החשיכה תהיה תמיד מוארת ?

יש לך מה לומר בנושא?

נשמח מאוד לקרוא!