אודות ליה

LYA נוצרה בעקבות רצון אמיתי של שנים להתלבש בצורה מכובדת (צנועה) וגם בשיא הסטייל והאופנה. אך ללא הועיל. מאז שהחלטנו ללבוש צנוע אנחנו מחפשות את הבגדים עם הגבול הנכון בשבילנו אך בלי לוותר על האופנתיות, על הסטייל ועל הייחודיות שלנו.

כשמצאנו בגד תמיד היינו צריכות להוסיף ג'קט, תחתיות וחולצות בסיס, עד שהחלטנו לתפור לעצמנו את הבגדים ואז המחמאות לא הפסיקו לבוא. גילנו שכמונו יש מיליוני נשים בכל העולם שהחליטו שזה הזמן שלהם להתלבש. כל אחת מהסיפור שלה. אחת חוזרת בתשובה אחת החליטה שהיא אמא והיא צריכה להתלבש יותר מכובד, אחת החליטה שפשוט זה מחמיא לה. כל אחת עם הגבול שלה אך בלי לוותר על סטייל ואופנה.

ליה היא בשביל אותה אישה שלא מתנצלת על מי שהיא, היא רוצה להרגיש בנוח אך באותה נשימה להיות יפה, עבור אותה אישה שאוהבת את עצמה כמו שהיא, LYA עבור כל אישה!

LYA מתאימה את עצמה אלייך ולא את אליה. הבגדים נוחים מכובדים, מחמיאים, אופנתיים ומלאי סטייל . שתתלבשי כולם ידעו שאת לובשת LYA .

על הקולקציה

הקולקציה שלנו היא קולקציית DAY & NIGHT.
אם בא לך שהשמלה תהיה שמלת ערב שימי נעלי עקב ואקססורי שאת אוהבת ומיד השמלה הופכת להיות שמלת ערב משגעת ואת קוצרת את כל המחמאות מהערב.

בא לך ללכת עם השמלה ביום יום שימי נעלים שטוחות או סנדל שאת אוהבת ומיד את הופכת להיות המתלבשת שכולם רוצים לדעת מאיפה היא קונה את הבגדים.

הקולקציה מתאימה לחודשי האביב הקרבים עם בדי כותנה נעימים במיוחד בדי סימפוניה ולייקרה איכותיים שקל להתנהל איתם ביום יום ולרקוד איתם בלילה.

השמלות נולדו מתוך חשיבה על נוחות בשילוב של אופנה וסטייל. הקולקציה שלנו עם גבלות אך ללא ויתורים. LYA.